Відбувся І етап конкурсу бізнес-планів серед студентів НН інституту економіки та бізнес-освіти

Вже стало доброю традицією проведення конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед обдарованої молоді в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини з метою заохочення студентів до підприємництва, сприяння реалізації їх інтелектуального та бізнесового потенціалу.

Так, 22 березня 2018 року відбувся І етап конкурсу бізнес-планів серед студентів НН інституту економіки та бізнес-освіти. Зі вступним словом до присутніх звернувся Андрій Гедзик, перший проректор університету, доктор педагогічних наук, професор. Людмила Чвертко, заступник директора інституту з наукової роботи, доцент, оголосила конкурсантів та представила членів журі: Наталію Вдовиченко, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради; Поліну Колісніченко, кандидата економічних наук, керівника ФОП «Колісніченко П. Т.»; Олександра Кірдана, завідувача кафедри економіки та соціально-поведінкових наук; Інну Поворознюк, завідувача кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи; Максима Слатвінського, завідувача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки; Наталію Білошкурську, доцента кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом.

Бізнес-плани за напрямами «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект» після жеребкування захищали 11 студентів І-ІV курсів ННІ економіки та бізнес-освіти.

За результатами голосування членами журі були визначені переможці, які отримали грамоти встановленого зразку. Так, перше місце виборов студент ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Богдан Жовтюк з бізнес-планом на тему: «Вирощування екологічно чистого винограду». Друге місце посів студент ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Ростислав Мороз з бізнес-планом на тему: «ЕКО-пекарня «Духмяна паляниця»». Третє місце – студент IІІ курсу спеціальності «Туризм» Денис Пецьков з бізнес-планом на тему: «Акваріум» (рибне підприємство).

В рамках конкурсу відбулося голосування глядачів у номінації «Глядацькі симпатії», яку здобув бізнес-план на тему «Квест-кімната», підготовлений Анною Шмалюх, студенткою ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», науковий керівник О. А. Вінницька, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки.

Інші автори бізнес-планів були нагороджені грамотами у номінаціях:

  • «Активна позиція» – Олександр Богач, ІІ курс 21 група, «Створення міні-пекарні «АРК» (керівник – О. В. Гарматюк, викладач);
  • «Високий старт» – Інна Мица, ІV курс 41 група, «Клінінгова фірма «Сервіс чистоти» (керівник – Н. О. Станіславчук, викладач);
  • «Знахідка року» – Анастасія Зелінська, І курс 14 група, «Коворкінг «Аderam» (керівник – Н. Ю. Коган, викладач);
  • «Креативність» – Юлія Баштова, IІІ курс, 34а/н група, Ярослав Резніченко, IV курс, 44б група, «Булочна №1 / Bakery #1» (керівник – Н. Б. Побережець, викладач);
  • «Науковий підхід» – Марина Ковальчук, ІІІ курс 31 група, «Організація діяльності компанії з майнінгу криптовалют» (керівник – П. Ю. Курмаєв, д. е. н., професор);
  • «Новизна ідеї» – Дарія Степаненко, ІІ курс 21 група, Наталія Бровко, І курс 11 групи «Summer camp “VISION”» (керівник – Н. О. Станіславчук, викладач);
  • «Оригінальність» – Юхим Гаврилюк, ІІ курс, 27 група, «Мобільний додаток «Uman Travel Live» (керівник – Л. А. Слатвінська, к. е. н., доцет);
  • «Патріотичність» – Анна Ковальова, ІІІ курс 36 група, «Сходинки до майбутнього» (керівник – І. М. Поворознюк, к. е. н., доцент);
  • «Практичне застосування» – Анастасія Столбова, IV курс, 47 група, «Фотобокс – мобільна фотостудія» (керівник – І. М. Кирилюк, к. е. н., доцент);
  • «Професіоналізм» – Юлія Осадчук, ІІІ курс 34 група, «Кадрове агентство «Diamond» (керівник – Л. Л. Стрембіцька, старший викладач);
  • «Стабільність – ознака майстерності» – Тетяна Брагінець, ІІ курс, 24 група «Універсальна картка для знижок «Bonus Card» (керівник – Є. В. Підлісний, викладач);
  • «Творчий підхід» – Вероніка Ніженська, IV курс 43б/н група, «Заснування дитячого приватного садочка «Школа раннього розвитку дитини» за методикою Монтессорі» (керівник – Н. В. Білошкурська, к. е. н., доцент);
  • «Яскравий образ» – Вікторія Кутащук, IV курс, 42 група, «ПП «Гермес» (керівник – О. А. Гарник, к. е. н., доцент).

За результатами конкурсу організаційним комітетом, разом з членами журі, було прийняте рішення подати всі представлені проекти до участі у ІІ етапі конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед обдарованої молоді, оформивши всі необхідні супровідні документи.

Бажаємо успіхів нашим студентам у міському та районному конкурсах бізнес-планів!

27